יום עיון טראומה למד"א

יואב שושה, ד
יואב שושה, ד"ר ברק לויט, וויסאם נג'אר. צילום: מיה צבן

כמאתיים חובשים ופראמדיקים של מד"א השתתפו ביום עיון בנושא טראומה במרכז הרפואי פדה-פוריה

כמאתיים חובשים ופראמדיקים של מד"א ממרחב ירדן ומרחב גלבוע, הגיעו לימי עיון בנושא טראומה שהתקיימו במרכז הרפואי פדה-פוריה ליד טבריה. ד"ר ברק לויט, מנהל יחידת הטראומה, במחלקה הכירורגית בפוריה: "המטרה שלנו היא להעמיק את הקשר עם צוותי מד"א. במהלך יום העיון הצגנו את היחידות והמחלקות המטפלות בפצועי טראומה במרכז הרפואי, תארנו את מסלול הפצוע מרגע קבלתו של הפצוע לחדר הטראומה במחלקה לרפואה דחופה ועד לשחרורו לביתו. יום העיון כלל הרצאות בעלות תוכן מקצועי בעולם הטראומה המיועדות לצוותי טרום בית החולים".

יום העיון. צילום: מיה צבן

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה פוריה: "יותר מכל חשוב לנו להציג בפניכם את היכולת הגבוהה שלנו כבי"ח. המטרה שלנו היא להוות יעד מרכזי לפינוי המטופלים. בשנים האחרונות פעלנו רבות כדי לשדרג ולחזק יכולת אבחונית וטיפולית, ואת יכולות הרפואה הדחופה שלנו ולמצב את עצמנו כמרכז אזורי בתחום הטראומה".

יואב שושה, סופרוייזר במד"א מרחב ירדן, סיכם: "חשוב לנו להשתתף במפגשים מקצועיים כאלה במרכז הרפואי שמטרתם להעמיק את שתוף הפעולה עם צוות ביה"ח, להעשיר את הידע של צוותי מד"א והכי חשוב לטייב את הטיפול בפצועים ובחולים. אנחנו מודים לצוות הטראומה ולהנהלת המרכז הרפואי על שתוף הפעולה המוצלח בהפקת ימי העיון".
ימי העיון אורגנו ע"י צוות יחידת הטראומה במרכז הרפואי, ד"ר ברק לויט, מנהל היחידה, וויסאם נג'אר, מתאם טראומה.